1. Anasayfa
  2. HABERLER

Geothermal Rising Amatör Fotoğraf Yarışmasını Duyurdu

Geothermal Rising Amatör Fotoğraf Yarışmasını Duyurdu
0

Geothermal Rising (GR), bu yılki Amatör Fotoğraf Yarışmasını web sitesinde duyurdu. Yarışma içeriği, dünya çapındaki jeotermal enerji temalı kaliteli fotoğrafları kapsayacaktır.

Ödüller, 3-6 Ekim 2021 tarihleri arasında San Diego, California, ABD’de düzenlenen Konferansta (GRC) sunulacaktır.

Amatör Fotoğraf Yarışması Giriş Kuralları

Jeotermal enerji üretimi, doğrudan kullanım ve jeotermal ısı pompaları gibi teknik konular dahil olmak üzere jeotermal enerji ile ilgili her türlü yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraf gönderilebilir. Bu keşif, sondaj, kuyu testi, araştırma ve geliştirme, enerji santrali inşaatı, işletme ve bakım, jeolojik özellikler veya jeotermal uygulama alanlarındaki fotoğrafları içerebilir

Amatör Fotoğraf Yarışması Üç Kategoriden Oluşacak

İnsanlar ve Çeşitlilik: Santrallerde veya uygulamalarda yer alan çalışanları kapsayabilir.

Jeotermal Manzaralar ve Doğal Oluşumlar: Doğa bağlamında jeotermal gelişimi gösteren resimlerle doğal olarak oluşan yüzey değişimlerini fotoğraflayabilir veya jeotermal enerjinin düşük çevresel etkilerini anlatan fotoğraflar çekebilirsiniz.

Yenilik ve Teknoloji: Jeotermal enerjinin kullanılması ile çalışan teknolojileri ve uygulamaları fotoğraflayabilirsiniz.

Ödül olarak her kategori için kazanan fotoğraf 100$ alacak. Kazanamayan ama dereceye giren fotoğraflar sertifika alacak.

Geothermal Rising (GR) Amatör fotoğraf yarışmasının son teslim tarihi 22 Ağustos 2021’dir

Yarışmaya katılmak için tıklayın

Kaynak: Geothermal Rising (GR)

GRC 2018 Yılı Amatör Fotoğraf Yarışması

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.