1. Anasayfa
  2. HABERLER

Ormat Heber 2 Jeotermal Projesi için Teklif Bekliyor

Ormat Heber 2 Jeotermal Projesi için Teklif Bekliyor
0

Ormat, geçen ay Kaliforniya Kamu Hizmetleri Komisyonu’nun 2026 yılına kadar olacak 1.000 MW’lık yeni %80 kapasiteli, sıfır emisyonlu enerji üretimi tedarikini gerçekleştirmek üzere karar almıştı.

Bu kararın üzerine Ormat’ın Imperial County, CA’daki Heber 2 Jeotermal Tesisi, yenilenebilir enerji üretimi için Teklif başvurularını bekliyor.

New Project Media Linkedin hesabında yaptığı paylaşımda,

Ormat,Imperial County, California’da bulunan Heber 2 Jeotermal Projesi’nden kapasite ve enerji satın almak için alıcılardan teklif bekliyor. Heber 2 tesisi, %95 kapasite faktörüne sahip PCC1 REC’ye uygun bir tesistir, Imperial Irrigation District’in 92 kV sistemi içinde mevcut yerinde ara bağlantıya sahiptir ve Mirage 230 kV’nin CAISO intertie’sinde teslim etmek için kesin iletim hizmeti haklarına sahiptir.
1993’ten beri faaliyette olan santral, şu anda 26 MW’lık elektrik üretim kapasitesine ulaşmak için yeniden çalıştırılıyor ve ticari işletmeye 1 Ocak 2023’te başlaması planlanıyor.

İfadelerinde Bulundu.

Ormat, “enerji satın alma” başvuru linki: https://lnkd.in/g888NXA

Kaynak: Linkedin

Ormat, Jeotermal Enerji Portföyünü Genişletiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.