1. Anasayfa
  2. ETKİNLİK

5. Türkiye Jeotermal Kongresi GT 2021 Online Yapılacak

5. Türkiye Jeotermal Kongresi GT 2021 Online Yapılacak
0

Jeotermal Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER) tarafından her yıl düzenlenen Türkiye Jeotermal Kongresi pandemi koşulları nedeniyle bu yıl online olarak düzenlenecek.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ’in de katılacağı toplantının net tarihi önümüzdeki günlerde belli olacak. Kongreye katılım için GT 2021 web sayfası – https://www.geothermalturkey.com/ üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Kongre düzenleme kurulunun kongreye davet metni aşağıdaki gibidir.

Kongreye Davet

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER) tarafından her yıl Şubat ayında düzenlenen ve jeotermal enerji sektöründe haklı bir saygınlık kazanan, dördüncüsünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih Dönmez’in katılımları ile yoğun bir ilgi eşliğinde başarıyla tamamladığımız Türkiye Jeotermal Kongresi’nin beşincisi olan GT 2021 pandemi koşulları nedeniyle online olarak gerçekleştireceğiz.  
 
Sizi ve temsil ettiğiniz kurumu, hedeflediğiniz kitleye ulaştırabilecek öneme sahip bir organizasyon olan Türkiye Jeotermal Kongresi’ne güvenli çatınız altında katılarak, bizlerle birlikte olmanızdan büyük mutluluk ve onur duyacağız. Yeniden bir arada olacağımız sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Detaylar; https://www.geothermalturkey.com/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.