1. Anasayfa
  2. DÜNYA

Kuzey İrlanda Geleceği Hakkında 6. Web Semineri

Kuzey İrlanda Geleceği Hakkında 6. Web Semineri
0

Kuzey İrlanda Geleceği 6. web semineri için Arup kısa bir süre önce Birleşik Krallık 2021 için Derin Jeotermal Enerji, Ekonomik Dekarbonizasyon Fırsatları hakkında bir rapor yayınladı.

Web seminerinde, Arup Müdür Yardımcısı ve Jeotermal ve Yeraltı Suyu Mühendisliğinin Küresel Lideri Michael Chendorain, Kuzey İrlanda’ya ait jeotermal enerji, ekonomik dekarbonizasyon fırsatlarını tartışacak ve bir projenin nasıl ele alınacağına dair konulara değinecek.

Arup, raporu yenilenebilir enerji sektörünü desteklemek ve derin jeotermal enerji sistemleriyle ilgili fırsatları ve engelleri belirlemeye yardımcı olmak için REA’ya bağımsız bir danışman olarak kendini hazırladı.

Arup’ta Jeotermal Enerji Uzmanı ve Kıdemli Yerbilimci Eren Günüç Linkedin’de yaptığı paylaşımında;

Arup ILG Jeotermal Ekibi olarak, Kuzey İrlanda Webinar Serisi 2021, Jeotermal Enerji için Geleceğin 6. Web Seminerine katılmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Ardından bilgilendirmeye devam eden Günüç;

Bu web seminerinde, Michael Chendorain, PE, Kuzey İrlanda’ya özgü jeotermal enerji ekonomik karbondan arındırma fırsatlarına odaklanacak ve bir kaynak tahmininden ‘Jeotermal Hazır’ olmak için bir projenin nasıl alınacağına vurgu yapacak” dedi.

Kuzey İrlanda’nın geleceği hakkında 6. web semineri 6 Ağustos 2021 Cuma günü saat 11:00’da Queen’s Üniversitesi Sürdürülebilirlik, Eşitlik ve İklim Eylemi Merkezi (SECA), Kuzey İrlanda Jeolojik Araştırması (GSNI) ve İrlanda Jeotermal Birliği (GAI)ev sahipliği ile gerçekleştirilecektir.

Kayıt Linki için tıklayınız.

Kaynak: LinkEdin

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.