1. Anasayfa
  2. ETKİNLİK

11. Avrupa Jeotermal Doktora günü, 2020 yılında ilk defa Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek!

11. Avrupa Jeotermal Doktora günü, 2020 yılında ilk defa Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek!
0

Pamukkale Üniversitesi Jeotermal Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde 24-26 Şubat 2020’de gerçekleştirilecek olan organizasyon, jeotermal enerji alanında doktora yapan her araştırmacının katılımına açık.

Geçtiğimiz yıllarda Almanya, İtalya, İzlanda, Macaristan, Hollanda ve İsviçre’de yapılan etkinlik bu yıl, jeotermal enerjide toplam 1498 MWe kurulu güce sahip ülkemizde, jeotermalin kalbi Denizli ilinde gerçekleştirilecek.

Organizasyon kayıtları ücretsiz olup elde edilecek sponsorluk desteğine bağlı olarak, sınırlı sayıda katılımcıya yol ve konaklama masraflarında kullanılmak üzere finansal destek sağlanacaktır. Geleneksel olarak, etkinlik dili İngilizce ve katılımlar poster sunumu şeklindedir. Bildiri özü son gönderim tarihi 15 Ocak 2020’dir.

Etkinlik ile daha fazla bilgi almak isterseniz http://www.pau.edu.tr/egpd2020/en internet adresini ziyaret edebilir, sorularınız için [email protected]  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Organizasyon komitesi adına

Ayşegül TURAN

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.