1. Anasayfa
  2. ŞEHİR ISITMASI

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği adını Enerji Kentleri Birliği olarak değiştirdi.

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği adını Enerji Kentleri Birliği olarak değiştirdi.
0

Hepimizin jeotermal enerji ile bölgesel ısıtma sistemi olan belediyelerden oluşan birlik olarak bildiği T.C. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği adını “Enerji Kentleri Birliği” olarak değiştirdi.

T.C. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin sosyal medya hesabından paylaşılan bilgiye göre JKBB’nin adının resmen değiştiği duyuruldu.

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin sosyal medya üzerinden paylaştığı duyuru şu şekilde;

ÖNEMLİ DUYURU!
“Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği” olan ismimiz “Enerji Kentleri Birliği” olarak değiştirilmiş ve onaylanmıştır. Gerçekleşen değişiklik ile üye belediyelerimize jeotermal enerjinin yanı sıra güneş, rüzgâr, biyokütle gibi diğer yenilenebilir enerji kaynakları uygulamalarında da yardımcı olmak amaçlanmıştır. Bu doğrultuda danışmanlık, eğitim, inceleme ve diğer hizmetlerimiz daha geniş çapta devam edecektir.

Birliğin almış olduğu bu kararın hayırlı olmasını temenni ederiz. Bundan sonraki süreçte jeotermal bölgesel ısıtma sistemi olan belediyeler dışında Biyokütle, Rüzgar ve Güneş santrali olan belediyelerinde birliğe üye olabileceği görülüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.