1. Anasayfa
  2. İHALE İLANLARI

KenGen, Kuyuların Bağlanması İçin İhale Açtı

KenGen, Kuyuların Bağlanması İçin İhale Açtı
0

Kenya Elektrik Üretim Limited Şirketi (KenGen), jeotermal geliştirme bölümünde OW-53B, OW-53C ve OW-53D makyaj kuyularının Olkaria IAU Santrali’ne bağlanması için ihale daveti açtı.

İlgilenen firmalar, Tedarik Zinciri Direktörü ofisinden Tel: (254) (020) 3666230, E-posta:  [email protected]  iş günlerinde daha fazla bilgi alabilirler.

İhale belgeleri, nakit olarak ödenen 1000 KES (10 $) tutarında iade edilemeyen bir ücret ödenmesi veya herhangi bir KenGen finans ofisinde bir bankanın çekiyle ödenmesi halinde alabilirler.

Belge ayrıca www.kengen.co.ke  ve  www.suppliers.treasury.go.ke web sitesinden indirilebilir.

İsteklilerden ek bilgi / açıklama / addenda için düzenli olarak web sitesine başvurmaları önerilir. Zorunlu saha ziyareti, 15 Mayıs 2019 Olkaria Naivasha Jeotermal Plaza’da saat 10.00’da başlayacaktır.

İhalelere, belirtilen form ve miktarlarda geçerli olan bir İhale Güvenliği / İhale Güvence Beyan Formu ile eşlik etmeli ve ihale numarası ve ihale açıklaması ile 29 Mayıs 2019 tarihinden  önce açıkça belirtilen etiketli, açıkça mühürlenmiş zarf içinde teslim edilmelidir  :

Şirket Sekreteri ve Hukuk İşleri Direktörü

Kenya Elektrik Üretim Şirketi Limited Şirketi,

10 inci  Zemin, KENGEN Pension Plaza 2,

Kolobot Road, Parklands,

PO KUTUSU 47936,

00100 Nairobi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.