1. Anasayfa
  2. İHALE İLANLARI

Bursa YİKOB, 7 Adet Arama Ruhsat Sahası İhale İlanı Yayınlandı

Bursa YİKOB, 7 Adet  Arama Ruhsat Sahası İhale İlanı Yayınlandı
0

Bursa Valiliği tarafından 7  jeotermal kaynak ruhsat alanı ihale edildi.

Bursa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından dördü jeotermal kaynak üçü de doğal mineralli su arama ruhsat olmak üzere toplam 7 adet ruhsatı kanuni zorunluluk gereği ihaleye çıkardı. İhaleye katılım sağlanmaması durumunda 1 iş günü sonrasında sahalar yeni başvurulara açık hale gelecek.

Bursa Valiliği’nin konuya ilişkin ilanı, 08.057.2019 tarihli  Resmi Gazete’nin 30768 sayısında yayımlandı.

Buna göre, Bursa ili Nilüfer Kayapa Akçalar, Orhangazi Keramet, Osmangazi Çaybaşı, İnegöl Karacakaya, İnegöl İnayet Elmaçayır Pınarcık, Osmangazi Gündoğdu ve Osmangazi Çaybaşı mevkilerinde olmak üzere toplam 7 jeotermal kaynak ruhsat alanının kapalı teklif usulüyle ihalesi yapılacak.

Muhammen bedelleri 43 bin lira ile 111 bin lira, geçici teminat bedelleri ise 1.299 lira ile 355.517  lira arasında değişen sahaların ihalesi, 21.05.2019 günü saat 14:00’da Bursa Valiliği-Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 3.Kat Toplantı Salonu. Bursa Valiliği Çarşamba Ek Hizmet Binası Çırpan Mah. 2.Güçlü Sok. No:2 Kat:3 Osmangazi / BURSA toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar elden teslim edilebilecek. Ayrıca, istekliler tekliflerini aynı adrese iadeli taahhütlü postayla da gönderebilecek.

KaynakE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.