1. Anasayfa
  2. YENİLENEBİLİR

Enerji Sektörü Kasım’da Başkent’te Buluşuyor

Enerji Sektörü Kasım’da Başkent’te Buluşuyor
0

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen ve enerji sektör temsilcilerini bir araya getirecek ‘Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’ 8-9 Kasım tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleştirilecek.
Bu yıl ‘enerjini fark et’ ve ‘enerjini paylaş’ ana temasıyla yola çıkılan kongrede, geçen yıllardan farklı olarak enerji verimliliği, enerji depolama, dijitalleşme, akıllı şebekeler ve elektrikli araçlar gibi yeni konu başlıkları ele alınacak.

“EIF, her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt içi ve dışından sektörün önemli aktörlerini ağırlayacak. Gelen profesyoneller ile kongre bünyesinde bu yıl ilk defa kongrenin bir tam gününü yan etkinlik olarak’EIF STORAGE’ başlığı altında enerji depolama sorununu irdeleyerek geçireceğiz. Ulusal ve uluslararası medya kuruluşları tarafından canlı yayınlar ile yakından takip edilecek EIF 2018, kongre programından izole edilmiş bir ofis ortamında ikili görüşme olanağı da sunacak.”

Geleceğini enerji sektörüne adayan herkesin ve her firmanın EIF 2018’de  yer alması büyük önem taşımaktadır.

“Bilgi paylaşımının en üst noktada yaşanacağı ve katılımcısına her açıdan fayda sağlayacak verimli bir kongreye daha şahitlik edeceğiz. Sektördeki gelişmeleri yerinde izlemek, verimli iş görüşmeleri yapmak ve marka bilinirliliğini artırmak isteyen herkesi Kasım’daki bu büyük buluşmaya davet ediyoruz.
www.enerjikongresi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.