1. Anasayfa
  2. FİRMA

Wings For Life World Run İzmir’de yapılacak olan anlamlı yarışta #SosyalBen için Oceanmac adım atacak.

Wings For Life World Run İzmir’de yapılacak olan anlamlı yarışta #SosyalBen için Oceanmac adım atacak.

Oceanmec Energy International, 6 Mayıs 2018 Wings For Life World Run İzmir’de yapılacak olan anlamlı yarışta #SosyalBen için adım atacak.

Toplumsal alanda birçok sorun yaşıyoruz, sosyal medyada paylaşıyoruz ya da paylaşılanları gördüğümüzde içimiz sızlıyor, bazen beğeniyoruz, bazen paylaşıyoruz, bazen semboller ile duygularımızı ifade etmeye çalışıyoruz. Sorun o kadar çok ki; eğitim, insan hakları, çevre duyarlılığı, sağlık, engelli ve hasta hakları, toplumsal cinsiyet eşitsizliği, şiddet eğilimleri, vb.

Birçok Sivil Toplum Örgütü ve bireysel girişim ile bu sorunlar çözülmeye çalışılıyor. Çözümün parçası olması açısından kamu ve özel sektör de sürece dahil edilmeye çalışılıyor. Çok güzel iş birlikleri gelişiyor ya da birçok kurum/kişi yalnızlık ve çaresizlik duyguları ile baş etmeye çalışıyor.

6 Mayıs 2018’de İzmir’de, SosyalBen Vakfı için adım atacağız. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocukların sosyal benliklerini keşfetmesine, sosyal becerilerini geliştirerek özgüvenli birer birey olmalarına destek olacağız.

Çünkü ÇOCUKLARIMIZIN BUGÜNÜ, HEPİMİZİN GELECEĞİ…

Şimdi isterseniz sizler;
– Bu gönderi uzun olduğu için sonuna kadar okumayabilirsiniz (ki o zaman bunu da göremeyeceksiniz)
– Bu gönderiyi okuyup, fotoğrafa bakabilirsiniz.
– Bu gönderiyi beğenebilirsiniz.
– Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz.
– Bu gönderiyi hem beğenip, hem de 20 TL bile olsa bağışta bulunabilirsiniz (üstelik kredi kartınızla 1 dakikanızı bile almadan).
– Hem beğenip, hem bağışta bulunup hem de destek olabileceğini bildiğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

Maddi olarak destek olmak isteyenler için linki aşağıda paylaşıyoruz. Yapmanız gereken şey çok basit, linke tıklayıp kredi kartınızdan istediğiniz miktarda bağış yapmak.

https://fonzip.com/sosyalben/kampanya/oceanmec-energy-international