JMO Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi
0

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Komisyonu‘nun ikinci toplantısı, çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantı, Komisyon Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şener’in açılış konuşması ve gündem maddelerini sunumuyla başladı.

Jeotermal sektöründeki gelişmeler, yenilikler ve çözüm önerileri gibi konuların yanı sıra, il jeotermal raporları hazırlıkları, yayın süreçleri, kılavuz yayın hazırlıkları ve eğitim konuları da toplantıda ele alındı.

Toplantıya, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı ve Komisyon üyesi Hüseyin Alan, Komisyon Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şener, Komisyon Sekreteri Dr. Mine Alacalı, Komisyon Sekreteri Ayşegül Çetin, Komisyon üyeleri Cihan Tüfekçi, Çetin Karahan, Doç. Dr. M. Furkan Şener, Doç. Dr. Ali Bülbül, Dr. Hafize Akıllı, Dr. Nizamettin Şentürk, Fatih Üçgün, İbrahim Akkuş, Nilgün Başarır, Serkan Özen, Servet Açıkgöz ve Umut Barış Ülgen iştirak etti.

Jeotermal sektörüne yönelik webinarlar, yayınlar, eğitimler ve özellikle hazırlığı yapılan jeotermal kanunu hakkında çalışmalar yapmak üzere ele alınan görüş ve önerilerin değerlendirildiği toplantı, gündem maddelerinin üzerinden geçilmesi ve görüş alışverişinde bulunulmasıyla başarıyla sona erdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.