1. Anasayfa
  2. DÜNYA

Jeotermal enerjinin geleceğini inşa eden küresel bir konferans: PIVOT

Jeotermal enerjinin geleceğini inşa eden küresel bir konferans: PIVOT
0

PIVOT2023: Köprüler Kurmak

Bu temanın ruhuyla, Dünya Jeotermal Kongresi, Yükselen Jeotermal ile ortaklaşa bu yılki PIVOT’a ev sahipliği yapıyor. Yakında duyurulacak PIVOT2023 konferansı, eylül ayında size dünya çapında yüz yüze ve sanal etkinlikler sunacak. PIVOT2023‘e katılım ücretsizdir!

PIVOT KONFERANS DİZİSİ HAKKINDA

PIVOT, jeotermal enerjinin geleceğini inşa eden fikir liderlerinin ve değişim yaratıcılarının yer aldığı, 2020’de başlatılan küresel bir konferans serisidir. PIVOT’un misyonu, 2030 yılına kadar endüstri genelinde küresel, ölçeklenebilir jeotermal gelişme hedefi ile petrol ve gaz endüstrisinde jeotermal enerji üretimine acil bir dönüş yapmaya yönelik ivme oluşturmaktır.

PIVOT, her yıl bir hafta süren liderler ve aydınlar toplantısı aracılığıyla bu hedefe yönelik ilerlemeyi kutluyor. PIVOT’un açılış yılı olan “Jeotermal’in On Yılını Başlatmak” teması, endüstri ve medya kuruluşları tarafından jeotermalin geleceği için vizyon beyanı olarak geniş çapta benimsendi.

“Jeotermal’in On Yılını Başlatmak”

O zamandan beri PIVOT, Virgin’den Richard Branson, TED’den Chris Anderson ve IHS Markit’ten Daniel Yergin gibi uluslararası kabul görmüş girişimcilerin başkanlık ettiği oturumlarla 120 ülkeden 14.000’den fazla katılımcıyı misafir etti.

Kaynak: Project Innerspace

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.