1. Anasayfa
  2. HABERLER

Balıkesir’de 11 adet jeotermal kaynak ruhsatı verilecek

Balıkesir’de 11 adet jeotermal kaynak ruhsatı verilecek
0

Balıkesir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, il sınırları içindeki 9 adet jeotermal kaynak arama sahası ile 2 adet jeotermal kaynak işletme ruhsatlı saha için ruhsat vermek üzere, ayrı ayrı ihaleler yapacak. 

İhaleler, 11 Ekim 2022 günü; Balıkesir Valiliği, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, İhale Salonu, Karesi Mahallesi, Dokumacılar Sokak, No: 7, Karesi, Balıkesir adresinde saat 10.00’da başlayacak ve kısa aralıklarla peş peşe yapılacak. 

İhaleye katılacak olanlar şartnameyi, bankaya yatırılması gereken 250 TL karşılığında Balıkesir Valiliği, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, İhale Salonu, Karesi Mahallesi, Dokumacılar Sokak, No: 7, Karesi, Balıkesir adresinden, en geç ihale günü saat 10.00’a kadar alabilecekler. Her bir arazi için ayrı şartname almak gerekecek.  

İsteklilerin, tekliflerini en geç ihale günü, aşağıda ayrı ayrı belirtilen ihale saatlerine kadar, İhale Komisyonuna elden teslim etmeleri gerekiyor. 

İhaleye ait detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Enerji Günlüğü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.