1. Anasayfa
  2. İHALE İLANLARI

Bingöl’de Jeotermal Kaynak Arama Sahası İhale Edilecek

Bingöl’de Jeotermal Kaynak Arama Sahası İhale Edilecek
0

 Bingöl İl Encümeni, 53,96 hektarlık jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahasını ihale edileceğini duyurdu.

Bingöl İl Encümeni, Karlıova ilçesi Kaynarpınar Köyü sınırları dahilinde J45-b1 paftasında bulunan 53,96 hektarlık jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahasının 5686 sayılı Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Kanunu’nun 10’uncu maddesi 1’inci fıkrası (c) bendi ve Uygulama Yönetmeliğinin 17’nci maddesi gereğince, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile ihale edileceğini bildirdi.

Söz konusu kaynak için KDV hariç muhammen bedel 54.000 TL, geçici teminat bedeli ise 1.650 TL olarak belirlendi.

İhale şartnamesi Saray Mahallesi Muş Karayolu üzeri Bingöl Valiliği İl Özel İdaresi Yeni Hizmet Binasında bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğünden 150,00 TL karşılığında temin edilebilir veya aynı yerde ücretsiz olarak görülebilir.

İhale, 29 Ocak 2020 tarihinde saat 14:00’te Saray Mahallesi Muş Karayolu Üzeri Bingöl Valiliği İl Özel İdaresi Yeni Hizmet Binası İl Encümen toplantı salonunda yapılacak.

Kaynak: Enerji Portalı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.