1. Anasayfa
  2. HABERLER

4’üncü ‘Türkiye Jeotermal Kongresi’ 5-6 Şubat’ta Ankara’da Düzenleniyor!

4’üncü ‘Türkiye Jeotermal Kongresi’ 5-6 Şubat’ta Ankara’da Düzenleniyor!
0

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği tarafından her yıl Şubat ayında düzenlenen ve Jeotermal Enerji sektöründe haklı bir saygınlık kazanan, 3’üncüsünü yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleştirdiğimiz Türkiye Jeotermal Kongresi’nin 4’üncüsü 5-6 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin hedefi; ülkemizdeki jeotermal enerji kaynaklarının araştırılması ve geliştirilmesi için uluslararası ilerlemeleri yakından takip eden farklı bilim dallarından mühendis ve bilim insanlarını, yatırımcı, tedarikçi, kamu ve özel sektör çalışanlarını görüşlerini sunarak tartışabilecekleri, tanışabilecekleri, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bilimsel bir ortamda bir araya getirmektir.

Bu kapsamda firmalara ve kurumlara kongreye destek çağrısı yapılmakta olunup sponsor olarak 2 günlük etkinlik boyunca hizmet ve ürünlerinizi tanıtma, sergileme (stantlı katılım halinde) olanağı sunulacaktır. Ayrıca destek veren firmaların logosu kongre program broşüründe, sahnede, afişlerde, kongre web sayfasında da yer alacaktır.

Siz ve temsil ettiğiniz kurumunuzu hedeflediğiniz kitleye ulaştırabilecek öneme sahip olan ‘Türkiye Jeotermal Kongresi’ sizleri de sponsorları arasında görmekten büyük mutluluk duyacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.