1. Anasayfa
  2. İHALE İLANLARI

Sera ve Jeotermal Kuyu Kiraya Verilecek

Sera ve Jeotermal Kuyu Kiraya Verilecek
0

Konya SUKİ Enerji Yatırım San. ve Tic. A.Ş. ile Şehri Beyza İç ve Dış Tic. A.Ş. Ortaklığı’na ait Akşehir ilçesi Gözpınarı mahallesinde bulunan 2.000 m2’lik teknolojik sera ile Akşehir ilçesi Yeşilköy Mahallesi ve Tuzlukçu İlçesi Erdoğdu Mahallesinde bulunan 42-2015/22 işletme ruhsat nolu saha içerisindeki Gözpınarı Mahallesindeki KTG 2013/15 nolu jeotermal (44 lt/sn, 63,35 ℃) kuyusundan elde edilen maksimum 44 lt/sn debiye kadar jeotermal su, bu bölgede kurulacak sera ısıtılmasında (sıcak suyun direkt olarak değil, eşanjör sisteminde soğuk suyun ısıtılarak) kullanılmak üzere en fazla istihdam oluşturacak ve projesini en kısa zamanda uygulamaya geçirecek yatırımcılara öncelik tanınmak kaydıyla, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 36. Maddesi uyarınca KOSKİ Genel Müdürlüğü toplantı salonunda kiraya verilecek.

Şartname mesai saatleri içinde Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KOSKİ) Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı’nda ve Akşehir Belediyesi’nde görülebilir. KOSKİ Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan 250.00 TL karşılığında temin edilebilir.

Sera ve jeotermal kuyu için yıllık muhammen bedeli 400.000 TL, geçici teminat bedeli ise 12.000 TL olarak belirlendi.

Bahse konu olan ihalenin 20 Ocak 2020 tarihinde saat 11:00’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.