1. Anasayfa
  2. ETKİNLİK

GRC 2018 Yılı Amatör Fotoğraf Yarışması

GRC 2018 Yılı Amatör Fotoğraf Yarışması

Reno, Nevada, ABD’deki Jeotermal Yıllık Toplantısı’nın bir parçası olarak, GRC 39. Amatör Fotoğraf Yarışması düzenleyecek. Yarışmanın amacı, jeotermal enerjiye sahip kaliteli fotoğrafların sergilenmesi ve GRC’nin fotoğraf arşivinin büyütülmesidir. Sadece amatör fotoğrafçılar katılabilir.

Girdileri

Jeotermal enerji üretimi, EGS, doğrudan kullanım ve jeotermal ısı pompaları da dahil olmak üzere jeotermal enerjiyle ilgili her türlü fotoğrafa yer verilebilir. Buna, iyi test, sondaj, jeotermal ekipmanların işletilmesi, yeni geliştirilen ekipman veya tesis işletimi, jeotermal tesis veya tesis sahası inşaatı ve jeotermal keşif ya da geliştirme potansiyeline sahip jeolojik alanlar ya da tezahürler alanlarında fotoğraflar dahildir.

Katılımcı tarafından çekilen siyah beyaz veya renkli fotoğraflar kabul edilebilir. Bu fotoğraflar dijital jpeg formatında gönderilmelidir. Bu yıl yeni olan “GIF” ler kabul ediliyor – her biri birkaç saniyelik kısa animasyon filmler. Dijital veya film kameralarla çekilen fotoğraflar kabul edilebilir: Bir fotoğraf makinesiyle çekilen fotoğraflar, fotoğraf işleme departmanına sahip mağazalarda dijital formata dönüştürülmelidir. Girişler konu satırında “Fotoğraf Yarışması” ile [email protected] adresine gönderilmelidir . Lütfen toplam dosya boyutlarının e-posta başına 10 MB’ın altında olduğundan emin olun (bu sınırın aşılması durumunda birden fazla e-posta gönderin). Kazananlar, GRC Yıllık Toplantısı’nda PowerPoint sunumlarında gösterilecek ve tüm katılımlar etkinlik boyunca da gösterilecek.

Yargılama Kriterleri

Tüm fotoğraflar orijinalliği, etkisi, alaka düzeyi, kompozisyonu ve teknik kalitesi ile değerlendirilecektir.

Gönderimler ve Son Tarih

Kullanım GRC Fotoğraf Yarışması giriş formu fotoğrafınızı (ler) i vermeye. En fazla üç giriş gönderilebilir. Her gönderime, tamamlanmış bir giriş formu eşlik etmelidir. Formlar fotoğraf başlığını, konunun ve konumun bir açıklamasını, fotoğrafın bir parçasıysa fotoğraftaki kişilerin adlarını, tarih resmini çekmeli ve fotoğrafın GRC Fotoğrafına dahil edilmesine izin veren bir imzayı içermelidir. Kütüphane. Fotoğrafçının adı, şirketi, adresi, e-posta adresi ve telefon numarası da sağlanmalıdır.

GRC Fotoğraf Yarışması giriş formu ……..

Girişler, bu yılki yarışmaya katılmak için en geç 24 Ağustos 2018 tarihine kadar GRC ofisi tarafından ALINMALIDIR.

Ödüller

Ödüller, GRC Yıllık Toplantısı’nda kazananlar için sunulacak. Birinci sırayı 150 $, 2. sırada 100 $ ve 3. sırada 75 $ alacak. Mansiyon fotoğrafları sertifika alacaksınız. Ödül çekleri bir ABD bankasına çekilecek.

Bilgi

Fotoğraf Yarışması ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] veya Ian Crawford , [email protected] adresinden Komite Başkanı Danielle Matthews Seperas ile iletişime geçin .