1. Anasayfa
  2. İHALE İLANLARI

Jeotermal Kaynak Arama Sahası İhale İlanı

Jeotermal Kaynak Arama Sahası İhale İlanı
0

Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından yapılan duyuruya göre, İlimiz Merkez Kışlacık köyü sınırları içinde bulunan bir adet Jeotermal Kaynak Arama Sahası için arama ruhsatı verilmesi amacıyla ihale düzenlenecektir. İhale, 26/03/2024 tarihinde Siirt İl Özel İdaresi İl Encümeni toplantı salonunda Açık Teklif Usulü ile gerçekleştirilecektir.

İhaleye katılmak isteyenlerin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi gereğince belirlenen şartları sağlamaları gerekmektedir. Şartnamenin görülebilmesi ve ihaleye katılma başvurusu için İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü’ne başvurulabilir. Şartnameye ulaşmak ve ihaleye katılmak için 1.000 TL ücret alınacaktır.

İhaleye katılmak isteyenlerin belirtilen tarihe kadar gerekli şartları sağlamaları ve başvurularını yapmaları önemlidir. İhale ile ilgili daha fazla bilgiye Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nden ulaşılabilir.

Resmi Gazete İlanına Buradan Ulaşabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.