1. Anasayfa
  2. HABERLER

150 milyon TL’lik tarım yatırımı yaptı

150 milyon TL’lik tarım yatırımı yaptı
0

Onur Market, Manisa Salihli’de 140 bin metrekare jeotermal sera tesisi ile tarım ve gıda yatırımı yaptığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre 150 milyon liralık yatırımla, yıllık 5 bin ton domates üretim kapasiteli jeotermal sera tesisi satın alımı gerçekleşti.

Açıklamada, “Özen Grup, 45 yıllık gıda perakendeciliği sektöründeki tecrübesiyle süpermarket konseptinde Onur Market markasıyla, gross konseptiyle de Özen Gross olarak büyümeye devam ediyor. Zincir mağazalar yatırımlarının yanında, Manisa Salihli’de de tarımsal bir yatırıma imza attı. 140 bin metrekare sera tesisi satın alan grup, modern tarım ve gelişmiş üretim teknolojileriyle tarım ve gıda yatırımlarına devam ediyor” denildi. Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, “Tarımsal yatırımlarımızdaki gücümüzü rafa yansıtıyoruz. Onur müşterilerine taze ve kaliteli meyve – sebzeyi daha uygun fiyatlarla sunuyoruz. Özen Grup olarak tarıma ve gıdaya yani geleceğe yatırım yapmaya devam ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Milliyet Gazetesi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.