1. Anasayfa
  2. HABERLER

Leapfrog Jeotermal Hakkında Ücretsiz Çevrimiçi Kurs

Leapfrog Jeotermal Hakkında Ücretsiz Çevrimiçi Kurs
0

Seequent, jeotermal veri işleme ve görselleştirme için güçlü bir yazılım aracı olan Leapfrog Geothermal üzerine 27-28 Haziran 2022 tarihinde iki günlük ücretsiz bir giriş kursu sunuyor.

Yeni Zelanda merkezli yazılım yazılımı şirketi Seequent, Leapfrog Jeotermal konusunda eğitmen liderliğinde iki günlük bir giriş kursu yürütecek. Bu uzaktan kursa kayıt ücretsizdir. İlgilenen katılımcılar resmi etkinlik sayfası aracılığıyla kayıt olabilirler.

Kurs, iki gün boyunca 4 saatlik oturumlar halinde verilecektir (2 x 4 saat = toplam 8 saat). Öğle yemeği için 1 saat ara verilecektir.
Kurstan en iyi şekilde yararlanmak için lütfen sabit bir internet bağlantınız olduğundan emin olmanız ve ikinci bir ekranınızın olması tavsiye ediliyor.

Kurs içerikleri:

  • Temel işlevler ve iş akışları
  • Kullanıcı arayüzünde gezinme
  • Verileri içe aktarma ve görselleştirme
  • Bir topografya yüzeyi oluşturma
  • Temel jeolojik modelleme
  • Dinamik model güncelleme

Jeotermal veri işleme ve görselleştirme ile ilgilenen herkesin bu ücretsiz kursa kaydolması önerilir. Bu aynı zamanda Leapfrog Jeotermal satın almak isteyenler için iyi bir deneme çalışmasıdır.

KAYNAK: ThinkGeoEnergy

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.