1. Anasayfa
  2. HABERLER

Jeotermal Enerji Derneği Santralleri Ziyaret Etti

Jeotermal Enerji Derneği Santralleri Ziyaret Etti
0

Jeotermal Enerji derneği, instagram’daki duyurusunda 4 -5 temmuzda gerçekleştirildiği meclis komisyonu ziyaretinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji komisyonu üyelerinin katılımıyla, jeotermal enerji kaynağını kamuya tanıtmak amacıyla Aydın Denizli ve Manisa’daki santralleri ziyaret ettiler.

JED

Jeotermal Enerji derneği’nin instagram’daki paylaşımında

Jeotermal Enerji Derneği olarak 4-5 Temmuz’da gerçekleştirdiğimiz meclis komisyonu ziyaretimizde, jeotermal enerji kaynağını kamu nezdinde tanıtmak amacıyla; TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji komisyonu üyelerinin katılımıyla Aydın, Denizli ve Manisa’daki santralleri ziyaret ettik.

Düzenlediğimiz saha gezileriyle komisyon üyeleri, jeotermal enerjinin sektördeki faaliyetleri hakkında yerinde bilgi edindiler.

Jeotermal enerjinin santral dışında entegre kullanım alanlarıyla ilgili katılımcıların bilgilendirildiği meclis komisyonu ziyaretimize katılan herkese çok teşekkür ederiz.

İfadelerinde bulundu.

Kaynak: Instagram

JED 1. Olağan genel Kurulunu Yaptı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.