1. Anasayfa
  2. HABERLER

Balıkesir’de 9 Adet Arama Ruhsatı İhale Edildi

Balıkesir’de 9 Adet Arama Ruhsatı İhale Edildi
0

5686 sayılı Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Kanununun 10. maddesinin 1. fıkrasının (c) bendi gereğince arama süresi dolan arama ruhsatları veya terkedilen ruhsatlar öncelikle ihale yoluyla satışa çıkarılır. İhale yoluyla satılamayan ruhsatlar ihaleden 1 iş günü sonrasında yeniden öncelik esasına göre başvuruya açılır. Bu kapsam Balıkesir‘de süresi dolan 9 adet ruhsat Balıkesir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından ihaleye çıkarıldı.

Bugün ki resmi gazete yayınlanan ilana göre;

İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince; Balıkesir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı ihale salonunda (Karesi Mahallesi Dokumacılar Sokak No:7 Karesi/BALIKESİR) aşağıdaki tabloda belirtilen gün ve saatte yapılacak.

Şartname bedeli her bir ihale için 100,00 TL olarak belirlenmiş olup, ihale günü saat 10:15’e kadar Balıkesir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürlüğünden (Karesi Mahallesi Dokumacılar Sokak No:7 Karesi/BALIKESİR) alınabilir veya aynı adreste ücretsiz görülebilir.

İhale edilen ruhsat alanlarının listesini ve belirlenen muhammen bedelleri aşağıda görebilirsiniz.

Kaynak: 08.03.2021 Tarihli Resmi Gazete

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.