1. Anasayfa
  2. ETKİNLİK

ICCI 2019, 28-30 Mayıs Tarihleri Arasında Ziyaretçilerini Bekliyor

ICCI 2019, 28-30 Mayıs Tarihleri Arasında Ziyaretçilerini Bekliyor
0

“Enerjide Dönüşüm ve Değişim” mottosuyla bu yıl 25.’si düzenlenen ICCI 2019 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, 28-30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş, Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalsın ve Türkiye Kojenerasyon Derneği Başkanı Yavuz Aydın’ın açılış konuşmalarını yapacağı ICCI 2019 açılış töreninde, bakanlığa bağlı kuruluşlardan ve EPDK’dan üst düzey isimlerin yanı sıra enerji sektörünün karar vericileri ve iş örgütlerinin yöneticileri de hazır bulunacak.

Açılış günü öğleden sonra yapılacak özel oturumda, Prof. Dr. İlber Ortaylı, katılımcıları, “Enerji Savaşları ve Tarihi” başlıklı sunumu ile Türkiye’de ve bölgede enerjinin tarihi hakkında aydınlatıcı bir yolculuğa çıkaracak.

ICCI 2019’un açılış gününün akşamında ise etkinliğin Gala Yemeği ile birlikte, Türkiye’nin enerji gücünü üreten lider firmaların ödüllendirildiği “Enerji Ödülleri” töreni gerçekleştirilecek.

Detaylı programını ekte bulabileceğiniz 25. ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Tarih: 28 Mayıs 2019, Salı

Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Kırmızı Salon

Saat: 10:00-11:30 – Açılış Konuşmaları

15:15-16:00 – Prof. Dr. İlber Ortaylı oturumu

Gala Yemeği ve Enerji Ödülleri Töreni:

Tarih: 28 Mayıs 2019, Salı

Yer: WOW İstanbul Otel (İstanbul Fuar Merkezi yanı), Yakut Salonu

Saat: 18:30

Detaylı program için: http://www.icci.com.tr/tr/konferanslar/icci-2019-k…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.