1. Anasayfa
  2. FİRMA

Oceanmec Energy Kasım Ayında EIF ve ADIPEC de yer alacak.

Oceanmec Energy Kasım Ayında EIF ve ADIPEC de yer alacak.
0

Oceanmec Energy International, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığın destekleriyle 11. kez düzenlenen “Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda enerji sektörünün tüm jeotermal ve petrol firmaları ile bir araya gelecek.

8-9 Kasım tarihleri arasında Congresium Ankara Ato Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek fuarın 2.günü Oceanmec Energy Operasyon müdürü tarafından sektöre know how olarak kazandırılan Kalibrasyon Merkezi projesinin detayları sektör ile paylaşılacak.

Türkiye ‘de Jeotermal pazarını geliştirmek ve sektörün zamanla artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Oceanmec Energy, Kasım ayında katılımını sağlayacağı diğer önemli fuarı 12-15 Kasım Dubai’de dünyanın en büyük Petrol Fuarı ve Konferansı (ADIPEC) de yer alacaktır. Uluslararası firmalarla görüşme sağlayıp sektörel bilgilerin Türkiye’de uygulama standartları, dünya pazarına sunulacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.